Vaikų susitikimas su šuneliu Maksu ir Musele
2021-03-30
Vaikų susitikimas su šuneliu Maksu ir Musele

Logopedė Jolanta kartu su Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos vaikų skyriaus darbuotojomis jau įgyvendino projektą „Dalyvaujame vaikų metų knygos rinkimuose“. Mėgstamiausia vaikų knyga buvo išrinkta A. Kiudulaitės knyga ,,Maksas ir 92 musės“. O šiandien „Bitelių“ grupės vaikai nuotoliniu būdu susitiko su šuneliu Maksu (bibliotekininkė Ramunė) ir Musele (bibliotekininkė Rimvydė), kurie vaikus pradžiugino smagia ir nuotaikinga improvizacija pagal šią knygelę. Aktorystės dovaną turinčios Ramunė ir Rimvydė vaikus nukėlė į knygelės „Maksas ir 92 musės“ pasaulį, kuriame vaikai sužinojo, kad draugystė yra pats nuostabiausias dalykas pasaulyje: draugu gali būti ne tik vaikas, bet ir šuo, kiškutis, voverytė ir net musė. O ką reiškia turėti 92 draugus?

O tai, kad tu kasdien nubudęs jausiesi 92 kartus laimingesnis už bet kurį kitą! Maksas ir Muselė atsisveikindami vaikams palinkėjo džiaugsmingų ir draugiškų šv. Velykų. Labai džiaugiamės gražia draugyste su biblioteka ir tikimės, kad mūsų vaikų dar laukia daugybė susitikimų, kuriuos jungia ir jungs nuostabus knygų pasaulis.