Kviečiame pasigrožėti vaikų kūrybiniais darbais
2013-02-25
Kviečiame pasigrožėti vaikų kūrybiniais darbais

Mūsų lopšelis–darželis pasipuošė net trimis kūrybinių darbų parodomis. Kiekviena šių parodų įdomi ir savita.

Štai „Boružiukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikučiai ir jų pedagogai parengė spalvingą kūrybinių darbų ekspoziciją „Gražiam draugų būry darbeliai dideli!“, kuri atspindi jau antrus metus puoselėjamą grupes lankančių mažylių draugystę.

Priešmokyklinio ugdymo „Bitelių“ grupės vaikai netikėtai įdomiomis dailės išraiškos priemonėmis žiemos grožį perteikė dailės darbų parodoje „Šalčio laiškai“.

Bendras visų lopšelį-darželį lankančių vaikų kūrybinis projektas „Mes augam Lietuvoj, šalelėj mylimoj!“ atskleidė skirtingų amžiaus vaikų požiūrį į savo gimtąją šalį. Šis projektas skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti.

"Smalsiukų" grupės vaikų darbas
"Pieštukų" grupės vaikų darbas