Dalyvavome sporto šventėje
2013-04-24
Dalyvavome sporto šventėje

Šiandien mūsų lopšelio-darželio „Bitelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai dalyvavo Anykščių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Anykščius“. Ruošdamiesi renginiui, vaikai kūrė sveikai gyvensenai skirtus eilėraščius, skanduotes, piešė plakatus.

Renginys prasidėjo Anykščių miesto centre, prie A. Vienuolio paminklo, iš kur darni visų miesto darželių ikimokyklinukų eisena, lydima policijos, patraukė link senosios bibliotekos. Nuo ten didžiuliu autobusu nuvyko iki Anykščių miesto stadiono, kur vyko smagi sporto šventė.

Komandos prisistatė savo sukurtais sveiką gyvenseną propaguojančiais ketureiliais, dalyvavo įvarčio mušimo, kamuolio varymo ir kitose smagiose rungtyse. Visgi renginio pabaigoje nugalėjo draugystė: visos komandos buvo apdovanotos diplomais, dovanėlėmis ir pavaišinti gardžia sveikuoliška koše.

Ačiū lopšelio-darželio „Žiogelis“ pedagogams, sukvietusiems į smagią ikimokyklinukų šventę.