Sportinė pramoga „Bėgiojantys automobiliai“
2013-05-30
Sportinė pramoga „Bėgiojantys automobiliai“

Gegužės 29 d. rytmetį „Smalsiukų“ grupės vaikai „išvažiavo“ į darželio kiemą automobiliais, kuriuos patys pasigamino iš kartoninių dėžių. O kieme vyko linksma sportinė pramoga „Bėgiojantys automobiliai“.

Pramoga prasidėjo automobilių eisena aplink darželį – vaikai išdidžiai „pravažiavo“ ir visiems darželio vaikams pademonstravo savo įspūdingus „sportinius“ automobilius ir išsirikiavo sporto aikštyne, kuriame vyko automobilių sportinės varžytuvės „Kas greičiau įveiks kliūčių ruožą“, „Lėtasis automobilių važiavimas“, „Automobilių futbolas“ ir kt.. Sportines užduotis sėkmingai įveikti padėjo trys šviesoforo spalvos, o siurprizus šaunieji sportininkai automobiliais atsivežė net iš „Kėdainių“ ir „Raseinių“.

Po smagios sportinės pramogos sportiniai automobiliai išsirikiavo pievelėje ir laukė, kol vaikai kartu su tėveliais keliaus  į namus, „veždamiesi“ kartu savimi smagios pramogos įspūdžius.

Ši pramoga – tai viena iš sporto programos projekto „Sportuokime visi – maži ir dideli!“, įgyvendinamo 2013 m., priemonių.