Vaikai dalyvavo konkurse „Dainų dainelė“
2014-01-13
Vaikai dalyvavo konkurse „Dainų dainelė“

Mūsų darželio ugdytiniai Aistė Karčemarskaitė, Noja Leitaitė, Rusnė Motiejūnaitė, Solveiga Jakniūnaitė, Kotryna Laskauskaitė, Gabija Ramelytė, Kamėja Matuliauskaitė, Ainoras Vogulis ir Kajus Vaitiekūnas savo gražiais balseliais kasdien džiugina savo tėvelius, draugus, auklėtojas, o 2014 m. sausio 10 d. jaunieji dainorėliai dalyvavo Anykščių rajono vaikų ir mokinių konkurse ,,Dainų dainelė“. Vaikų ansamblis atliko nuotaikingas daineles „Mažas namelis“ (muz. R. Bočkienės, žodž. E. Šulinskienės), „Cibė“ (muz. E. Tolvaišienės, žodž. K. Jakubėno), „Jorė žemę atrakino“ (muz. ir žodž. E. Tolvaišienės). Juos konkursui parengė lopšelio-darželio meninio ugdymo mokytoja Virginija Gindrėnienė.

Sveikiname mūsų darželio šauniuosius dainorėlius, jais džiaugiamės ir didžiuojamės, o ateityje visiems linkime draugauti su muzika.