Pasigėrėkime vaikų kūrybiniais darbeliais!
2014-04-03
Pasigėrėkime vaikų kūrybiniais darbeliais!

Šią savaitę mūsų lopšelis – darželis pasipuošė net dviem kūrybinių darbelių parodomis.

Kūrybinių darbų ekspozicijoje „Mes kuriame iš antrinių žaliavų“ akis vilioja spalvingi namai, žydinčios gėlės, ropojantys vabalėliai, medžiuose čiulbantys paukščiai ir netgi jūroje plaukiojančios medūzos. Ir visa tai vaikai sukūrė iš antrinių žaliavų: kartoninių dėžių, laikraščių, popieriaus ritinėlių, plastikinių butelių, kiaušinių dėklų ir kitokių nereikalingų buitinių atliekų.

Vaikų dailės darbelių paroda „Pažiūrėkite, vaikeliai – šypsosi linksmai saulelė...“ alsuoja pavasario džiaugsmu ir pakilia nuotaika. Vaikai įvairiomis dailės priemonėmis perteikė atbundančios gamtos grožį: besprogstančius karklo katinėlius, pražystančias pavasario gėles, žaliuojančius laukus ir miškus, iš šiltųjų kraštų parskrendančius paukštelius.

Kviečiame pasigėrėti ir pasidžiaugti nuostabiais vaikų darbeliais.