Mūsų darželyje organizuota gerosios patirties sklaidos diena
2014-04-14
Mūsų darželyje organizuota gerosios patirties sklaidos diena

Balandžio 11 d, penktadienį, inicijuota mūsų darželyje dirbančių pedagogų, vyko Anykščių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų gerosios patirties sklaidos diena „Vaikų sveikatinimo idėjos ir jų įgyvendinimas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje“. Šiame renginyje rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogai įvairiomis priemonėmis – atviromis veiklomis, pranešimais, stendiniais pranešimais, paroda – pristatė vaikų sveikatinimo patirtį.

Visi pedagogai, pristatydami savo patirtį, skelbė pagrindinę šio renginio idėją, pagrįstą žymaus ukrainiečių pedagogo ir rašytojo V. Suchomlinskio žodžiais: „Vaiko sveikata – neįkainojamas lobis, didžiausia ugdymo vertybė, kurią privalu saugoti ir branginti kiekvienam iš mūsų...“