Priešmokyklinukai šventė išleistuves
2014-05-31
Priešmokyklinukai šventė išleistuves

Paskutinėmis gegužės dienomis "Bitelių" grupę lankantys priešmokyklinukai šventėį išleistuves: ketvirtadienį su jais atsisveikino visi darželį lankantys vaikučiai ir linksmasis Spindulėlis (auklėtoja A. Užtupienė), sukvietęs visus į  pramogą darželio kieme, o penktadienį menų salėje paskutinį kartą deklamavo eiles, šoko ir dainavo gausiam būriui juos į išleistuvių šventę atlydėjusių mamų ir tėčių bei savo auklėtojoms.  Lopšelio-darželio direktorė vaikams įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, auklėtojos - atminimo dovanėles, Turiningai praleidę dieną darželyje, trumpam užsukę namo, saulei leidžiantis su šeimų nariais vėl rinkosi savo grupėje. Čia jų laukė nuotykių kupinas vakaras ir, tikimės, įsimintina išleistuvių naktis.

Sutemus, kai pro lango stiklą atkaklai mojuodami savo gležnais sparneliais prašėsi įleidžami į vidų naktiniai drugiai, darželio koridoriais dar vis linksmai ir skardžiai tebeskambėjo nuoširdus vaikų juokas...

Tikimės, kad Jūsų, vaikai, prisiminimuose gyvens daug darželyje patirtų smagių akimirkų. Ir būkite atkaklūs naujame kelyje!!!