"Smalsiukai" lankėsi policijos komisariate
2014-09-29
"Smalsiukai" lankėsi policijos komisariate

„Smalsiukai“ - jau priešmokyklinukai. Šiais mokslo metais jiems teks tiek daug visko sužinoti ir išmokti, kad taptų savarankiškais ir atsakingais pirmokais.

Norėdamos, kad vaikai geriau įsimintų saugaus eismo taisykles, priešmokyklinio ugdymo pedagogės Angelė Kraponienė ir Vida Bražiūnienė su būriu ugdytinių saulėtą rugsėjo 23-sios rytą svečiavosi Anykščių policijos komisariate. Čia visus pasitiko policijoje dirbanti Matuko mama Aušra, pareigūnai Rūta, Rimvydas ir ... Amsis.

Vaikai žvalgėsi po miestą per policijos vaizdo stebėjimo kameras, apžiūrėjo laikino sulaikymo kameras, mokymo aikštelėje mokėsi saugiai pereiti gatvę, iš vidaus ir iš išorės apžiūrėjo policijos automobilį, nusifotografavo su Amsiu.

Pareigūnai džiaugėsi daug žinančiais vaikais, o vaikai - šunelio Amsio linksmumu, draugiškumu, paslaugumu. Grįždami į darželį, ties kiekviena perėja vaikai vis kartojo Amsio pamokymus kaip saugiai eiti gatvę, ir jų, žinoma, atsakingai laikėsi.