Pasakorių festivalis „Susėsma mudu abudu“
2015-03-30
Pasakorių festivalis „Susėsma mudu abudu“

Kovo 27 d. mūsų darželio vaikučiai, lydimi tėvelių ir auklėtojų, dalyvavo Vaikų bibliotekoje vykusiame Anykščių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pedagogų pasakorių festivalyje „Susėsma mudu abudu“, skirtame Etnografinių regionų metams paminėti. „Smalsiukų“ grupės ugdytiniai Urtė Bilotaitė, Justinas Buelis ir Mingailė Lebedaitė inscenizavo lietuvių liaudies pasaką „Šarka ir kėkštas“, „Bitelių“ grupės ugdytiniai Rusnė Urbutytė pasekė pasaką „Genys kalvis“, o Martynas Gaižauskas – „Kai aš mažas buvau“, o „Boružiukų“ grupės ugdytinė Kamilė Šatkauskaitė visiems susirinkusiems užminė mįsles. Visi festivalio dalyviai aukštaitiška tarme perteiktais tautosakos kūriniais prisidėjo prie etnografinių regionų savitumo, gražios Anykščių krašto tarmės ir tradicijų puoselėjimo.