Vaikų Velykėlės
2015-04-07
Vaikų Velykėlės

Saulėtą balandžio 7 d. rytą lopšelio-darželio kieme vaikai šventė Vaikų Velykėles. Velykų Bobutė (meninio ugdymo mokytoja Virginija Gindrėnienė) visus susirinkusius pasveikino su gražiausia pavasario švente šv. Velykomis, o iš miško dviračiu atrūkęs Velykų Kiškutis (auklėtoja Raimonda Juknevičiūtė) ir pamatęs tiek gražių, linksmų ir šventiškai nusiteikusių darželinukų, nepaprastai apsidžiaugė! Jis vaikams pasiūlė žaisti kiškių žaidimus: surasti įvairiaspalvius kamuoliukus, juos mėtyti ant spalvingo parašiuto, žaisti slėpynių, sukti velykinį ratuką...

Vėliau Velykų Bobutė ir Velykų Kiškutis šventės dalyvius pakvietė prie Didžiojo Kiaušinio, kurį visi nutarė išpuošti pačių vaikų gražiausiais raštais išdabintais popieriniais margučiais. Už triūsą, gerumą ir darbštumą Velykų Bobutė ir Velykų Kiškutis visus vaikučius  apdovanojo muzikiniais diskais „Bardų dainos vaikams“ ir, žinoma, velykiniais saldainiais.

Šiuo renginiu lopšelio–darželio bendruomenė palaikė „Naisių vasaros“ iniciatyvą tęsti gražią lietuvišką tradiciją - švęsti Vaikų Velykėles ir dalyvauti Didžiojo Margučio aplikacijos kūrime.