Lapų diena
2015-10-21
Lapų diena

Spalio 21 dienos rytą vaikai į darželį skubėjo nešini puokštėmis lapų, nes ši diena buvo paskelbta Lapų diena. Vaikų grupės ir menų salė skendėjo lapų „jūroje“... O ką galima nuveikti su šitiek lapų? Vaikai iš jų kūrė įvairius darbelius, darė „lapų mankštą“, šoko „lapų valsą“ ir t.t. Ir -  koks netikėtumas -  pačiame darbų ir veiklų sūkury visų grupių vaikus aplankė Rudenukas – Lapinukas (auklėtoja Raimonda Juknevičiūtė). Jis grožėjosi vaikų darbeliais, pasakojo linksmas miško istorijas bei parodė, kaip kruopščiai gražiausiomis spalvomis dažo medžių lapus.

Kiekvienos grupės vaikams jis padovanojo po didžiulę adatą ir storų, vorų suverptų siūlų kamuolėlį. Apžiūrėję dovanas, vieni vaikai pažadėjo Lapinukui iš lapų pasiūti naują apsiaustą, kiti – „tris kojines“, treti -suverti spalvingą vėrinį, ketvirti – šiltą apklotėlį.... Už gražius darbelius, vaikų gerumą ir smagų pasibuvimą kartu Rudenukas–Lapinukas vaikučius apdovanojo saldžiomis miško gėrybėmis, o pats  išskubėjo toliau puošti medžių gražiausiomis rudens spalvomis.