„Spindulėliui“ – 30!
2016-02-26
„Spindulėliui“ – 30!

Visą savaitę darželyje vyko renginiai skirti „Spindulėlio“ 30- mečiui. Kiekviena diena buvo kupina siurprizų ir netikėtumų, dovanojanti džiaugsmą.

Pirmadienis – „Spalvų diena“. Vaikai piešė įvairių spalvų piešinius, juos kirpo ir  dėliojo į vieną didžiulį bendrą piešinį, kuriame sutilpo visų darželį lankančių vaikų darbeliai. Piešinys spalvingas, kupinas džiaugsmingų emocijų.

Tėveliai  kartu su vaikučiais savaitgalį sukūrė nuostabius  sveikinimus ir segė juos į „Sveikinimų puokštę“.

Antradienis – „Dainų diena“. Meninio ugdymo mokytoja Gitana pakvietė visus vaikus atverti stebuklingą „Dainų skrynelę“ iš kurios pabiro nuostabios vaikų pamėgtos ir pačių atliekamos nuotaikingos, skambios dainelės. Jogos mokytojos Vaidos organizuojamose  jogos valandėlėse dainų taip pat netrūko. Linksmos angliškos dainelės teigiamomis emocijomis ir muzikos garsais praturtino šią veiklą.

Trečiadienis – „Spinduliukų“ – mankštiada“. Neformaliojo ugdymo pedagogė Neringa Pavilanskienė visus lopšelio–darželio vaikučius ir juos ugdančius pedagogus pakvietė į smagią mankštą.  O kad mankštintis būtų linksmiau, vaikučiai atsinešė ir po saulytę, kurią patys pagamino. Mankšta su saulytėmis rankose būryje draugų buvo smagi ir nuotaikinga. Į grupes vaikai  skirstėsi žvalūs, kupini energijos ir džiugių emocijų.

O  po pietų miegelio vaikų laukė nuostabus koncertas. Darželyje svečiavosi buvusi „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinė Milda Daunoraitė. Koncerto klausytojai buvo sužavėti jos virtuoziškai atliktais  nuostabiais muzikos kūriniais!

Ketvirtadienis – akcija „Apglėbkime darželį“. Spindulėlis  (auklėtoja  Audronė Užtupienė) visus vaikučius sušaukė į darželio kiemą, apdovanojo „šypsenėlėmis“ ir  pakvietė apglėbti darželį.  Pačių gamintomis širdutėmis bei saulutėmis vaikai  papuošė  darželio fasadą ir taip visiems paskelbė, kad darželis švenčia savo 30 gimtadienį.

Penktadienis – „Spindulėlio“ 30 tortadienis“. Tai pati linksmiausia ir nuotaikingiausia savaitės diena. Spindulėlis visus vaikučius sukvietė į salę, kur jų laukė netikėta staigmena: į svečius atvyko patys  linksmiausi ir pūkuočiausi  pasaulyje artistai - nuoširdusis  meškinas Balu, žavusis katinas Markizas, Smalsusis ateivis MGiukas. Skambi muzika, nuotaikingi šokiai, didžiulis gimtadienio tortas ir, žinoma, vaikų džiaugsmas,  juokas, puiki nuotaika buvo pagrindiniai nuostabios šventės akcentai.