Šventinis rytmetys ,,Tau, Lietuvėle!”
2016-03-08
Šventinis rytmetys ,,Tau, Lietuvėle!”

Kovo 11-oji - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Šiai datai paminėti lopšelyje–darželyje vyko šventinis rytmetys „Tau, Lietuvėle!”. Vaikai į salę sugužėjo pasipuošę trispalvėmis karūnomis, gėlėmis, drugeliais, karoliais ir kitokia šventine atributika. Renginio metu vaikai pasakojo, kas jiems yra Lietuva, dovanojo jai pačias skambiausias daineles, gražiausias eiles ir linksmiausius šokius, o žiūrėdami filmą „Neregėta Lietuva” gėrėjosi jos grožiu iš paukščio skrydžio. Renginio pabaigoje visi darniai sugiedojo Lietuvos himną. Tikriausiai tokių švenčių metu aiškiausiai suvokiame, kad kiekvienas esam gražios tautos dalis, kad tik nuo mūsų priklauso, kokie būsim. Tikime savo tauta ir to mokome vaikus.

Šventinį rytmetį organizavo auklėtoja Irena Juodviršienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogės Lina Šinkūnienė ir Tatjana Jatkūnienė bei meninio ugdymo mokytoja Gitana Balčiūnienė.