Darželyje - „Šypsenėlių diena“!
2016-03-18
Darželyje - „Šypsenėlių diena“!

Vakar, „Šypsenėlių dieną“, darželyje visi vieni kitiems dovanojo šypsenas, vaikučiai nuo mažiausio iki didžiausio piešė, aplikavo, dėliojo šypsenėles, jas dovanojo savo draugams, šeimų nariams ir auklėtojoms. Auklėtojos grupėse organizavo edukacines valandėles, kalbėjosi su vaikais apie tai, kas yra patyčios, ką reikia daryti, kad jų nebūtų, žiūrėjo animacinius ir mokomuosius filmukus apie draugystę. Vaikus ypač pradžiugino atvykęs „Varlytės teatras“ ir parodęs muzikinį spektaklį „Kibernetinė pasaka“ – pamokančią istoriją apie draugystę.

Ši neįprasta diena buvo skirta „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ 2016“, kurioje dalyvauja 1100 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, tame tarpe ir mūsų ugdymo įstaiga. Tikime, kad po tokios dienos Lietuvoje bus mažiau patyčių, vaikai bus dar draugiškesni ir jausis saugesni.