Aplankykite kūrybinių darbų parodas!
2016-10-20
Aplankykite kūrybinių darbų parodas!

Spalį darželio koridoriai pasipuošė įvairiomis kūrybinių darbų ekspozijomis. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai kviečia pasigėrėti gražiausiais paskutiniais rudens žiedais dailės darbų parodoje „Rudens žiedai“, o „Bitelių“ grupės vaikučiai kartu su tėveliais savo kūrybinius darbus demonstruoja kūrybinių darbų iš gamtinės medžiagos parodoje  „Viskas iš bulvės“. „Pieštukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Bitelių“ grupių bendruomenės - aktyvūs priemonės ,,Gyventojų saugumo stiprinimas" projekto „Aš saugus, kai žinau!“ dalyviai. Jie kviečia nepraeiti pro šalį ir aplankyti dailės darbų parodas saugaus eismo tematika: „Aš saugus kelyje, kai lydi tėtis ir mama“ („Pieštukų“ grupės vaikų ir jų šeimų kūrybinis projektas), „Mano kelias į darželį“ („Bitelių grupės vaikų kūrybinis projektas) ir „Kelio ženklai – mūsų draugai!“ („Pelėdžiukų“ grupės vaikų dailės darbeliai).