Viktorina „Kas paslėpta sveikatos skrynioje?“
2016-10-27
Viktorina  „Kas paslėpta sveikatos skrynioje?“

Spalio 25 d. „Pelėdžiukų“ grupės priešmokyklinio amžiaus vaikų komanda – Gvidas, Augustė, Patrikas, Liepa ir Greta – dalyvavo A. Baranausko pagrindinėje mokykloje organizuotoje viktorinoje „Kas paslėpta sveikatos skrynioje?“ Vaikai turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias ir gebėjimus apie sveiką gyvenseną stotelėse „Vaisiai ir daržovės“, „Taiklumo stotelė“, „Mįslių stotelė“, „Užbaik sakinį“, „Voverės slėptuvė“, „Žinių labirintas“, „Sodo ir daržo skanėstai“, „Obuoliukas – šypsenėlė“. O keliauti per stoteles ir nepaklysti mokykloje padėjo buvęs „Pelėdžiukų“ grupės auklėtinis, dabar jau aštuntokas Jonas Žukauskas. Vaikai į darželį grįžo kupini naujų potyrių ir neišdildomų įspūdžių. Sveikiname šauniuosius vaikučius puikiai pasirodžiusius viktorinoje!