"Pieštukų" grupės vaikai susipažino su ugniagesio gelbėtojo profesija
2017-05-16
"Pieštukų" grupės vaikai susipažino su ugniagesio gelbėtojo profesija

Gegužės 16 dieną „Pieštukų“ grupės vaikai, lydimi auklėtojų Linos ir Raimondos, lankėsi Anykščių Valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Ugdytiniai sužinojo, kad gaisrininkų profesija yra pavojinga ir rizikinga gyvybei: jie ne tik gesina gaisrus, bet atlieka įvairius gelbėjimo darbus. Didžiausio susidomėjimo sulaukė įspūdinga gaisrininkų įranga ir galingos mašinos. Vaikai džiaugėsi galėdami pasimatuoti šalmą, aprangą, apžiūrėti ugniagesių gelbėtojų mašiną ir joje pasėdėti bei nutarė, kad ugniagesiai turi būti fiziškai stiprūs, nes jų apranga labai sunki.
  Išvykoje patirti įspūdžiai, įgytos žinios skatins vaikus vengti pavojų, būti atsakingiems už savo poelgius, saugiai elgtis ir namuose, ir kelyje, ir darželyje. Atsidėkodami už įdomų pasakojimą ir suteiktas žinias, vaikai padovanojo piešinių knygelę ugniagesiui gelbėtojui Mantui. Dėkojame šią išvyką inicijavusiam  ugdytinio Jokūbo tėveliui.