Mūsų darželiui – DLFF parama
2017-07-10
Mūsų darželiui – DLFF parama

Nuo praėjusio rudens mūsų darželyje vaikų labai mylimas treneris Edvinas kiekvieną penktadienį 4-6 metų vaikus moko žaisti futbolą. Užsiėmimų metu vaikai ne tik išlieja energiją, bet ir mokosi draugiškai ir saugiai žaisti šį visame pasaulyje populiarų žaidimą, kurti ir palaikyti santykius su bendraamžiais ir suaugusiais, laikytis susitarimų, priimti bendrus sprendimus.

Praėjusią savaitę mūsų darželį ir jaunuosius futbolininkus bei trenerį pasiekė džiugi dovana – dvi didelės dėžės futbolo inventoriaus, kurį padovanojo Asociacija „Vokietijos ir Lietuvos futbolo draugystė“ (DLFF), vadovaujama prezidento p. Hartmut Beyer, didžiulio futbolo sporto entuziasto ir jo propaguotojo Lietuvos mokyklose ir darželiuose. Nuo šiol mokytis žaisti futbolą mūsų vaikams bus dar smagiau.

Beje, Asociacija „Vokietijos ir Lietuvos futbolo draugystė“ (DLFF) mūsų darželiui paramą jaunųjų futbolininkų ugdymui teikia jau antrus metus. Tikimės, jog, pirmąsias futbolo žaidimo pamokas išmokę mūsų darželyje, ugdytiniai toliau propaguos šią sporto šaką.