Penkiamečių komanda dalyvavo „Lietuvos mažųjų žaidynių 2018“ III etapo festivalyje Panevėžyje
2018-05-01

Balandžio 25 d. „Smalsiukų“ grupės ugdytiniai Gabrielė S., Gabija S., Meda Š., Mykolas R., Kajus N., Vainius S. kartu su auklėtojomis Angele ir Tatjana dalyvavo Panevėžio,  Rankinio Centro salėje vykusiame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2018“ III etapo festivalyje. Čia smagiai laiką leido ir rungtyniavo 26 ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai. Antrajame iš keturių Lietuvos mažųjų žaidynių finalinių festivalių daugiau nei šimtas penkiamečių savo jėgas išbandė šešiose smagiose rungtyse: „Spurgų lenktynės“, „Drugeli, kur dingai?“, „Greitieji kamuoliukai“, „Varlių gaudynės“. „Jaunieji parašiutininkai“, „Spalvotos lazdos“. Nugalėtojų ir pralaimėjusių nebuvo, nes pagrindinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) ketvirtus metus organizuojamų žaidynių tikslas – geros emocijos irfizinis aktyvumas. Todėl visoms į Finalinį festivalį patekusioms komandoms buvo įteikta vienodos taurės ir medaliai.

Tikimės, kad šis renginys vaikams dar ilgam laikui paliks sporto sukeltas teigiamas emocijas bei taps paskata sveikai ir aktyviai gyventi.