Projektas „Kuriame muzikinę pasaką kartu“
2019-01-11
Projektas „Kuriame muzikinę pasaką kartu“

Vienas iš daugelio būdų lavinti vaikus yra muzikinių pasakų kūrimas - pasakų, dainų, teatro ir improvizacijos derinys. Ši įvairiapusė veikla padeda atsiskleisti vaikų kūrybiškumui, ugdo kalbinius gebėjimus ir lavina vaizduotę, puoselėja muzikinį skonį. Šio metodo veiksmingumu galėjome įsitikinti šiandien, nes  meninio ugdymo mokytoja Gitana ir darželio auklėtoja Irena visus darželį lankančius vaikučius sukvietė į muzikinį projektą "Kuriame muzikinę pasaką kartu“ . Šios veiklos metu visi vaikai, nuo mažiausio iki didžiausio, ne tik smagiai praleido laiką, bet pademonstravo savo kūrybiškumą, muzikinius ir improvizacijos gebėjimus, patyrė smagumą veikti vienoje didelėje komandoje siekiant bendro tikslo – sukurti pasaką.