Penkiamečių komanda dalyvavo „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ finaliniame etape Panevėžyje
2019-04-15

Mūsų darželio bendruomenė dalyvauja didžiausiame šalyje ikimokyklinio amžiaus vaikams skirtame sporto ir fizinio aktyvumo projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurį jau kelintus metus organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

2019 m. balandžio 13 d. Panevėžyje Aukštaitijos sporto komplekse vyko trečias finalinis etapas, kuriame, šią teisę iškovojo tapę antrojo etapo nugalėtojais, dalyvavo „Boružiukų“ grupės ugdytiniai Agneta, Adelė, Gaudrė, Kajus, Lukas, Oskaras ir Mangirdas, juos lydėjo neformaliojo ugdymo mokytojas Marius ir auklėtoja Irena, bei tėveliai, broliai, sesės. Renginyje dalyvavo net 24 aukštaitijos regiono ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai.

Vaikai savo jėgas išbandė penkiose rungtyse propaguojančiose įvairias olimpines sporto šakas: rankinį, regbį, futbolą, irklavimą, tinklinį. Šiame etape taškai nebuvo skaičiuojami, vietos neskirstomos, jų tikslas – geros dalyvių emocijos ir fizinis aktyvumas. Visos komandos parsivežė asmenines dovanas, medalius, taures. Tai buvo įdomi, kupina džiugių akimirkų, puikiai organizuota šventė mažiesiems olimpiečiams bei jų tėveliams.

Nuoširdžiai dėkojame vaikučių šeimų nariams, ne tik lydėjusiems ir entuziastingai palaikiusiems jaunuosius sportininkus šiame finaliniame etape, bet ir aktyviai dalyvavusiems įvairiose sportinėse rungtyse.