Esame pakviesti dalyvauti Olimpiniame piknike prezidentūroje 2024!

Baigiasi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto jau 10 sezoną vykdomo projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės" veiklos, kuriose dalyvavo ir mūsų darželio bendruomenė. Projekto globėja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė burtų keliu išrinko 10 ikimokyklinių įstaigų, kurias pakvietė gegužės 31 dieną atvykti į prezidentūros kiemelį ir dalyvauti baigiamajame projekto renginyje - Olimpiniame piknike. Tarp laimingųjų esame ir mes.  Labai džiaugiamės prezidentūros kvietimu, o dalyvauti Olimpiniame piknike deleguosime "Smalsiukų" grupės vaikučius, aktyviausiai dalyvavusius šio sezono veiklose, ir jų mokytojus.

Tarptautinė šokio diena darželyje

Tarptautinė šokio diena, UNESCO sprendimu švenčiama nuo 1982 metų, minima balandžio 29 dieną. Mūsų darželio bendruomenė Tarptautinę šokių dieną minėjo net dvi dienas. Balandžio 29 d. visus darželį lankančius vaikus pajudėti šokio ritmu į kiemą pakvietė meninio ugdymo mokytoja Irma, o balandžio 30 d. – šokių mokytojas Žymantas. Šokis sujungė visą bendruomenę: šoko visi nuo mažiausio iki didžiausio. Puikus saulėtas oras, skambi muzika ir nuotaikingi įvairių šokių judesiai renginių dalyviams suteikė daugybę džiugių emocijų ir neišdildomų įspūdžių.

Ačiū mokytojams Irmai ir Žymantui už šokio meno puoselėjimą mūsų darželyje.

Šventinė joga

Saulėtą ir šiltą pirmadienio vakarą „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinių mamytės skubėjo į Muzikos salę, kur kartu su savo vaikučiais atliko jogos asanas. Veiklą organizavo neformaliojo ugdymo pedagogė Vaida. Po jogos vaikučiai padeklamavo mamytėms eilėraštuką ir įteikė dovanėles.

Mamytės buvo sužavėtos ir komentavo:

– Buvo gera, šilta ir jauku.

– Labai patiko.

– Buvo nuostabu.

– Puikiai praleistas laikas kartu.