Žygis su paspirtukais
2019-10-25
Žygis su paspirtukais

Šiandien „Bitelių“ grupės vaikai dalyvavo paspirtukų žygyje Šventosios pakrante. Vaikai – tikri šaunuoliai, kaip ir dera eismo dalyviams, dėvėjo šalmus, segėjo saugos liemenes, važiuodami buvo susikaupę ir laikėsi saugių atstumų tarp paspirtukų. Keliaudami vaikai aiškinosi kelių eismo taisykles,  prisiminė kelyje sutiktus kelio ženklus ir jų reikšmes. Trumpai atokvėpio valandėlei sustojo pailsėti ant Šventosios vingio įrengtoje poilsiavietėje, grožėjosi rudeniniu peizažu,

vaišinosi Policininko Amsiaus obuoliais bei fotografavosi ant „Draugystės akmenų“. Pailsėję važiavo iki Dainuvos slėnio, ten apsuko „Paspirtukininkų garbės ratą“ ir, prie medžių išrikiavę paspirtukus, bėgiojo nuo kalnelių, lenktyniavo tarpusavyje, „gaudė“ miško aidą bei aiškinosi, kodėl išdžiuvęs šalia slėnio tekantis Marčiupys.  Pasilinksminę ir atsigaivinę vandeniu, keliauninkai grįžo į darželį, šiek tiek pavargę, tačiau puikios nuotaikos.

Šis žygis, tai viena iš  priemonės „Gyventojų saugumo stiprinimo“ projekto „Saugaus eismo įgūdžiai-saugaus gyvenimo garantas“ veiklų.