Nuotolinio ugdymo organizavimas Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje 'Spindulėlis"
2020-04-01
Nuotolinio ugdymo organizavimas Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje

Nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymas(is) pradedamas nuotoliniu būdu.

Nuotolinis ugdymas(is) organizuojamas per grupių naudojamas  ClassDojo platformas, jose talpinama visa ugdymo(si) organizavimui naudinga informacija.

Vaikai, padedami  tėvų (globėjų), kitų suaugusiųjų kasdien gali, priešmokyklinio ugdymo grupėje ugdomi privalo prisijungti prie grupės platformos, susipažinti su pedagogų jiems pateikta ugdymo(si) medžiaga, atlikti pateiktas užduotis ir pateikti grįžtamąjį ryšį pedagogų nurodyta forma ir būdu.

Pedagogai, tėvai(globėjai) tarpusavyje dar bendrauja el. paštu, telefono skambučiais, SMS, Messenger programėle ar kt. būdais.

Technologijų naudojimo klausimais konsultuoja neformaliojo ugdymo mokytoja Violeta Raugalienė, el. p. Violeta.ra@gmail.com