Šventinis rytmetys „Lik sveikas, darželi“
2020-06-05
Šventinis rytmetys „Lik sveikas, darželi“

Šiandien „Bitelių“ grupės vaikai atsisveikino su darželiu.

Linksmasis Spindulėlis (auklėtoja Audronė) skardžiu varpelio skambesiu sukvietė vaikus ir juos ugdančias priešmokyklinio ugdymo pedagoges Tatjaną ir Liną į paskutinį jiems Ryto ratą. Vaikai pasakojo, kokius tikslus buvo išsikėlę ir kaip sekėsi juos įgyvendinti. O auklėtojos džiaugėsi, kad vaikai į mokyklą išeina sustiprėję, visapusiškai subrendę, išmokę lanksčiai bendrauti, taikiai spręsti problemas, reikšti savo jausmus, drąsiai išsakyti savo nuomonę ir mintis. Vaikai dainavo labiausiai pamėgtas dainas, sušoko nuotaikingą polką, žaidė smagius žaidimus. Galop darželio direktorė būsimiems pirmokėliams įteikė Priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, auklėtojos – segtuvus su darbeliais ir veiklų nuotraukomis, o Spindulėlis kiekvienam įsegė po ženklelį su darželio logotipu.

Linkime, kad vaikai pasidžiaugtų dar viena nerūpestinga jų vaikystės vasara, patirtų daugybę neišdildomų įspūdžių ir rudenį dar labiau sustiprėję drąsiai žengtų per mokyklos slenkstį.