Informacija dėl socialinės paramos mokiniams
2020-07-07
Informacija dėl socialinės paramos mokiniams

Nuo 2020 m. liepos 1 d. priimami prašymai-paraiškos dėl nemokamo mokinių maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti.

NEMOKAMI PIETŪS

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai įgyja teisę į nemokamus pietus nevertinant šeimos pajamų. Jeigu pageidaujate, jog nemokami pietūs būtų skirti Jūsų vaikučiui, turite užpildyti Prašymo-paraiškos SP-11 (A) formą.

MOKINIO REIKMENIMS

Skiriama, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų (toliau vadinama - vidutinės pajamos vienam asmeniui) per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5  valstybės remiamų pajamų (toliau - VRP) dydžio (187,5 Eur). Parama mokinio reikmenims įsigyti taip pat gali būti skiriami, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės kaip 250 Eurų, atsižvelgiant į gyvenimo sąlygas šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, kai motina ar tėvas vieni augina vaiką (vaikus), kai šeima 3 ir daugiau vaikų ar bent vienas iš šeimos narių yra neįgalus.

Prašymus galite pateikti:

-        elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt.;

-         kreipdamiesi į grupių auklėtojas;

-        kreipdamiesi į lopšelio-darželio sekretorę Vidą, tel. (8 381) 51 188,

-        kreipdamiesi Anykščių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių socialinio darbo organizatorių Kristiną Giliuvienę adresu J. Jablonskio g.32, Anykščiai (ATOSTOGAUJA IKI LIEPOS 27 D.).

PASTABA. Jeigu vienos šeimos vaikai lanko skirtingas švietimo įstaigas, dėl socialinės paramos mokiniams kreipiamasi į vieną pasirinktą instituciją (mokyklą, seniūniją, Socialinės paramos skyrių.