Savaitė Mamytėms
2021-04-30
Savaitė Mamytėms

Gegužė pasipuoš ne tik pačiais gražiausiais pavasario žiedais, bet šilčiausia ir jautriausia švente – Motinos diena. Todėl paskutinė balandžio savaitė mūsų darželyje buvo skirta pasiruošimui šiai nuostabiai šventei. Vaikai, auklėtojų padedami, mokėsi eilėraštukus, rašė mieliausius žodelius, piešė pačias gražiausias pasaulyje savo mamytes, kūrė joms saulėmis, gėlėmis bei margaspalviais ornamentais dekoruotus kilimus ir dar daugybę nuostabių dovanėlių. O šiandien vakare į darželį atėjusias mamas pasitikusi šventinė muzika, ji visas pakvietė keliauti vaikučių pagamintų žiedų alėja.

Šios gėrio, švelnumo ir meilės kupinos dienos vaikams padėjo dar giliau suprasti, kokia svarbi jiems yra Mama ir kaip svarbu ją gerbti bei mylėti.