Tarptautinė vaikų gynimo diena darželyje
2021-06-01
Tarptautinė vaikų gynimo diena darželyje

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta,kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…“

( A. Baltrūnas )

Birželio 1 – oji, Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Vaikai turi teisę augti šeimose, turėti mamą ir tėtę, eiti į darželį ar mokyklą, turi teisę jaustis saugūs, augti sveiki ir laimingi.

Šiandien visos veiklos mūsų darželyje buvo skirtos šiai dienai pažymėti.  Iš pat ryto į lopšelį – darželį atvykstančius vaikus ir jų tėvelius pasitiko nuotaikingos muzikos garsai ir  balionais papuoštas kiemas.  O grupėse vaikų laukė  įvairiais personažais ( Pieštuku, Liūtuku, Kramtuku, Paršiuku ir t.t.)  pavirtusios auklėtojos, kurios organizavo nuotaikingas, kupinas siurprizų ir netikėtumų veiklas.

O ,,Spindulėlis“ vaikams linki: ,,Tegul vaikystės dienos būna tik saulėtos, spalvingos, įdomios ir žaismingos. Mėgaukitės kiekviena stebuklinga dienos akimirka! Tegul Jūsų atradimų ir įspūdžių kupinas vaikystės kelias, bus visada lydimas nuostabiausių išgyvenimų, artimųjų meilės ir supratingumo. Daug juoko, geros nuotaikos, nuoširdumo ir šiltų apkabinimų!