Dėl socialinės paramos mokiniams organizavimo
2021-06-14
Dėl socialinės paramos mokiniams organizavimo

Nuo 2021 m. liepos 1 d. bus priimami prašymai-paraiškos dėl nemokamo mokinių maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus, nevertinant gaunamų pajamų, jeigu mokosi mokykloje pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje ar antroje klasėje. Pareiškėjams dėl minėtų mokinių nemokamų pietų niekur kreiptis nereikia

Nemokami pietūs, nemokamas maitinimas dieninėje vasaros stovykloje ir parama mokinio reikmenims įsigyti skiriama, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės kaip 192 Eur. Nemokami pietūs ir parama mokinio reikmenims įsigyti taip pat gali būti skiriami, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės kaip 256 Eur, atsižvelgiant į gyvenimo sąlygas šiais atvejais: ligos (sergant sunkiomis ligomis, nurodytomis Sunkių ligų sąraše), nelaimingo atsitikimo (gaisro, traumos atveju), netekus maitintojo, kai mokinys auga nepilnoje šeimoje, šeimoje yra 3 ir daugiau vaikų ar bent vienas iš šeimos narių yra neįgalus.

Informacija dėl socialinės paramos mokiniams
Anykščių rajono savivaldybės paramos mokinio reikmenims įsigyti tvarkos aprašas
Anykščių rajono savivaldybės mokinių nemokamo maitinimo mokyklose tvarkos aprašas