„Pelėdžiukų“ grupės vaikai lankėsi bibliotekoje
2021-11-19
„Pelėdžiukų“ grupės vaikai lankėsi bibliotekoje

Vaikų knygos – tai pirmasis vaiko kontaktas su literatūra, todėl labai svarbu, kad pirmieji susitikimai su knygomis padėtų jas pamilti, atskleistų gerąsias puses.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai dažnai mėgsta vartyti knygeles, klausyti pasakų. Penktadienio rytą jie kartu su auklėtojomis išsiruošė į Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos vaikų skyrių, kad dar plačiau susipažintų su knygelėmis, daugiau apie jas sužinotų. „Linksmosios knygelės“ Ramunė ir Rimvydė supažindino su biblioteka, pasiūlė apžiūrėti lentynose tvarkingai „gyvenančias“ knygas. Vaikai sužinojo, jog knygeles galima pasiskolinti, o paskaičius grąžinti, pamatė didžiausią, mažiausių, storiausią, ploniausią, išmintingą, grojančią knygelę, kūrė pasaką, vartė pasirinktas knygeles. O kiek dar daug netikėtumų ir atradimų laukia bibliotekoje! Atsisveikindami vaikai padovanojo piešinį – pelėdžiuką su savo užrašytais vardais ir pažadėjo ateiti dar 100 kartų su auklėtojomis bei tėveliais.