Informacija dėl mokesčio už vaikų išlaikymą lopšelyje-darželyje pasikeitimo
2021-12-29
Informacija dėl mokesčio už vaikų išlaikymą lopšelyje-darželyje pasikeitimo

Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 28 d. sprendimu Nr. 1-TS-338 pakeistas Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Anykščių rajono savivaldybės ugdymo įstaigose tvarkos aprašo, patvirtinto Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 26 d. sprendimu Nr. 1-TS-285 „Dėl atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Anykščių rajono savivaldybės ugdymo įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo“, 3.1. papunktis ir jis išdėstytas taip:

„3.1. 30 procentų bazinės socialinės išmokos dydžio mėnesinis atlyginimas už ugdymo sąlygų tenkinimą, nepriklausomai nuo vaiko lankytų dienų skaičiaus. 2/3 šių lėšų skiriama ugdymui ir ugdymo(si) aplinkos kūrimui, ūkinėms ir higienos priemonėms įsigyti, smulkiam remontui atlikti, 1/3 – komunalinėms paslaugoms apmokėti;“

Šis  sprendimas įsigalioja 2021 m. gruodžio 29 d., todėl jau už 2021 m. gruodžio 29-31 dienas bus skaičiuojamas padidėjęs mokestis ugdymo sąlygų tenkinimui (bus ne 6 Eur, o 6,82 Eur).