Anykščių miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų XI-osios „Futboliuko žaidynės“
2022-05-17

Mūsų lopšelio-darželio bendruomenė iniciavo Anykščių miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų XI-ąsias „Futboliuko žaidynes“. Šiuo sporto renginiu siekiame  skatinti glaudų Anykščių miesto ikimokyklinių įstaigų bendruomenių bendravimą ir bendradarbiavimą populiarinant vaikų futbolą, suteikti vaikams vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties varžybose, patenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį bei patirti bendrystės jausmą.

Šios žaidynės organizuojamos dviem etapais. I etape nuo gegužės 1 d. iki gegužės 31 d. Anykščių miesto ikimokyklinėse ugdymo įstaigose paskelbta sporto akcija „Gegužė – futboliuko mėnuo“, jos metu organizuojamos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų futboliuko veiklos bei varžybos. II etapas – futboliuko žaidynės – vyks mūsų darželyje birželio 3-ią dieną. Jose dalyvaus stipriausios Anykščių miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų 5-6 m. ir 6-7 m. vaikų komandos. Mūsų darželio 4–7 metų vaikučius žaisti futbolą moko vaikų labai mylimas neformaliojo ugdymo mokytojas Maris.