Rudens futbolo turnyras darželyje
2022-10-07
Rudens futbolo turnyras darželyje

Šiandien lopšelio-darželio sporto aikštelėje vyko Rudens Futbolo turnyras. Jame savo jėgas išbandė priešmokyklinio ugdymo „Bitelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikų komandos: „Lietuvos greitis“, „Lietuvos žaibas“, „Panteros“, „Kiškiai“, „Audros žaibas“, „Profas“ ir „Širšės“. Visos komandos pademonstravo puikų žaidimą, kurio metu atsiskleidė svarbiausios vaikų fizines savybės; taiklumas, greitumas, ištvermė ir t.t. bei visomis gražiausiomis spalvomis suspindo vaikų draugiškumas ir komandiškumas. Nugalėjo DRAUGYSTĖ! Emocijų kupinas turnyras pasibaigė apdovanojimais: vaikai pasipuošė turnyro medaliais bei taurėmis. Futbolo subtilybių antrus metus vaikus moko treneris Maris, kurio pamokų kas savaitę nekantriai laukia 4-6 metų jaunieji futbolininkai.

Šis sporto renginys tai viena iš daugelio Visuomenės sveikatos projekto „Grynas oras – vaikų psichinės ir fizinės sveikatos šaltinis“ priemonių, kuriam finansavimą 2022 m. skyrė Anykščių rajono savivaldybė.