Protmūšis „Ką aš žinau apie Anykščius?“
2023-03-16
Protmūšis „Ką aš žinau apie Anykščius?“

Kovo 15 d. mūsų darželio mokytojų komanda organizavo Anykščių miesto vaikų lopšelių-darželių priešmokyklinio amžiaus vaikų interaktyvų protmūšį „Ką aš žinau apie Anykščius?“. Šio renginio tikslas –gilinti Anykščių miesto vaikų lopšelių-darželių priešmokyklinio amžiaus vaikų žinias apie Anykščius ugdant jų pilietines vertybes bei plėtoti IT valdymo ir komandinio darbo kompetencijas.

Protmūšyje dalyvavo 6 priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos: „Zuikiai“, „Smalsiukai“, „Drugeliai“, „Vabaliukai“, „Girinukai“ ir „Bitukai“. Visos komandos įveikė 12 interaktyvių užduočių, kurių pagalba įtvirtino bei praplėtė savo žinias apie gimtąjį miestą Anykščius bei pademonstravo IT valdymo ir darbo komandoje įgūdžius.

Renginį papuošė ir vaikus nudžiugino Anykščių regioninio parko gyventojas Voveriukas, kiekvienam renginio dalyviui padovanojęs po informacinį leidinį „Vadovas po Anykščių regioninį parką“, padėsiantį vaikams dar geriau pažinti Anykščių kraštą. Renginio organizatoriai komandoms įteikė padėkas, dėliones „Lietuvos žemėlapis“ bei statulėles su išminties simboliu pelėda. Nuoširdžiai dėkojame Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos Anykščių regioninio parko grupei už bendradarbiavimą organizuojant protmūšį „Ką aš žinau apie Anykščius?“.