Atsisveikinimo su darželiu šventė
2023-06-01
Atsisveikinimo su darželiu šventė

Šiandien priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ ir „Bitelių“ grupių vaikai atsisveikino su darželiu, o kartu ir su nerūpestinga savo vaikyste. Linksmasis Spindulėlis (ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė) skardžiu varpelio skambesiu sukvietė vaikus ir juos ugdančias mokytojas į menų salę. Vaikai dainavo labiausiai pamėgtas dainas, šoko nuotaikingus šokius, deklamavo jautrius eilėraščius, žaidė smagius žaidimus. Mokytojos kartu su tėveliais džiaugėsi, kad vaikai į mokyklą išeina sustiprėję, visapusiškai subrendę, išmokę lanksčiai bendrauti, taikiai spręsti problemas, nebijantys klysti ar reikšti savo jausmus. Darželio direktorė būsimiems pirmokėliams įteikė Priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, mokytojos – atminimo dovanėles, o Spindulėlis – „aukso“  medalius.

Linkime, kad vaikai pasidžiaugtų dar viena nerūpestinga jų vaikystės vasara, patirtų daugybę neišdildomų įspūdžių ir atradimų, o rudenį drąsiai žengtų per mokyklos slenkstį į jiems dar nepažįstamą naują pasaulį.