Respublikinio projekto „Futboliukas“ veiklų maratonas baigėsi
2023-06-02
Respublikinio projekto „Futboliukas“ veiklų maratonas baigėsi

Nuo 2022 m. spalio mėn. „Smalsiukų“, „Drugelių“, „Pieštukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Bitelių“ grupių vaikai, vedini juos ugdančių mokytojų ir futbolo trenerio Mario, įsijungė į respublikinio projekto „Futboliukas“ veiklas. Projektą iniciavo Lietuvos masinio futbolo asociacija. Šio projekto tikslai: populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ikimokyklinio ugdymo įstaigos patalpose bei populiarinti futbolą kaip sporto šaką visuomenėje; suteikti galimybę vaikams žaisti futbolą ikimokyklinio ugdymo įstaigose; sudaryti palankias sąlygas vaikams ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę pusę; pateikti futbolą kaip patrauklią ir veiksmingą ugdymo priemonę vaikams perteikiant žinias ir formuojant įgūdžius.

Kiekvieną mėnesį vaikų laukė vis nauji iššūkiai ir išbandymai, leidžiantys futbolą pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir atliekant įvairias  interaktyvias lavinamąsias užduotis,  kuriant, bendraujant ir draugaujant.

Gegužę mūsų darželio sporto aikštelėje bei Dainuvos slėnyje buvo organizuojami finaliniai Futboliuko turnyrai, kuriuose komandinio žaidimo įgūdžius demonstravo 4-7 metų vaikai. Šiandien darželio sporto aikštėje įvyko paskutinis turnyras, kuriame dalyvavo priešmokyklinio amžiaus „Pelėdžiukų“ ir „Bitelių“ gr. vaikų komandos. Turnyrų nugalėtojais tapo visi projekto dalyviai ir buvo apdovanoti diplomais bei atminimo dovanėlėmis.