Svečiavosi Kauno rajono mokytojai
2023-06-06
Svečiavosi Kauno rajono mokytojai

Šiandien mūsų darželyje svečiavosi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bei meninio ugdymo mokytojos iš  Kauno rajono (Vilkijos, Garliavos, Karmėlavos, Zapiškio, Kulautuvos, Raudondvario, Noreikiškių, Jonučių, Linksmakalnio, Lapių) mokyklų. Viešnias nuotaikinga daina pasveikino priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės jaunosios solistės Austėja, Dominyka, Leonilė ir Adrija, bei vėliau pakvietė kartu atlikti L. Vilkončiaus dainą „Riešutų žydėjimas“.

Mokytojos dalijosi savo gerosiomis patirtimis atliepdamos kvalifikacijos tobulinimo programą „Kaip mokytis įdomiau? Ugdymo proceso organizavimas netradicinėse aplinkose“. Mūsų mokyklos gerąją patirtį šia tema pristatė meninio ugdymo mokytoja Gitana Balčiūnienė bei priešmokyklinio ugdymo mokytoja Tatjana Jatkūnienė.

Atsisveikindamos  mokytojos visiems renginio dalyviams padovanojo V. Kernagio dainą pagal A. Baranausko eilių žodžius „Kalnai ant kalnų“ sujaudinusią visų šio renginio dalyvių širdis.