Startavo respublikinis projektas „Futboliukas“
2023-10-20
Startavo respublikinis projektas „Futboliukas“

Nuo 2023 m. spalio mėn. mūsų darželyje vėl startavo respublikinis projektas „Futboliukas“. „Futboliukas" – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu. Šio projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. Šio projekto veiklose visus 2023-2024 m. m. dalyvaus „Boružiukų“, „Bitelių“, „Smalsiukų“ ir „Pieštukų grupių vaikai, o žaidimo subtilybių ir toliau mokys neformaliojo ugdymo mokytojas Maris. Kas mėnesį vaikai atliks ne tik sportines, bet ir interaktyvias bei kūrybines šio projekto  užduotis. Su projekto įgyvendinimo akimirkomis galite susipažinti internetinėje  svetainėje www.asfutboliukas.lt.