Konkurse "Dainų dainelė" dalyvavo darželio, ugdytinė Luknė
2023-12-22
Konkurse "Dainų dainelė" dalyvavo darželio, ugdytinė Luknė

Gruodžio 19 dieną Anykščių Meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ pirmasis (rajono) etapas. Šiame etape dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio ,,Boružiukų“ grupės auklėtinė Luknė Pociūnaitė. Luknė buvo pati jauniausia šių metų konkurso dalyvė. Jai tik 4,5 metukų, tačiau, nepaisant amžiaus, ji, kaip ir visi kiti konkurso dalyviai, atliko tris kūrinius: ,,Ant kalno nameliukas“ (muzika ir žodžiai Reginos Bočkienės), ,,Dvi morkytės“ (muzika ir žodžiai Elenos Tolvaišienės) ir ,,Suprašė žvirblis didelę puotą“ (lietuvių liaudies daina). Luknę dainelių mokė darželio muzikos mokytoja Gitana Balčiūnienė, konkurse talkino akompaniatorė Guoda Indriūnaitė. Nors į antrąjį etapą Luknė nepakliuvo, muzikali mergaitė ir toliau planuoja tobulinti dainavimo įgūdžius, turtinti savo muzikinę patirtį.