Mažųjų Velykėlės
2018-04-04
Mažųjų Velykėlės

Šiandien visus vaikučius darželyje aplankė Velykų Bobutė (auklėtoja Raimonda Juknevičiūtė) ir Velykų Kiškutis (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Šinkūnienė), jie pasveikino su šv. Velykomis bei pakvietė kartu pažaisti nuotaikingus žaidimus. Velykų Kiškutis ir Velykų Bobutė kiekvienai grupei padovanojo po didžiulį „kiaušinį“, kurį vaikai margino ryškiaspalviais dažais, nešė į kiemą, kad kaitri pavasarinė saulutė išdžiovintų, vėliau gražuolius margučius sudėjo į „Margučių alėją“. Po pietų miegelio vaikučių laukė staigmena: Velykų Kiškutis visus pakvietė į „Kiškio kino teatrą“ pasižiūrėti animacinio filmuko „Margučių rytas“. Diena išties vaikams neprailgo, nes buvo kupina džiaugsmingų akimirkų ir netikėtumų.