Šventė „Sveiki, Naujieji Metai!“
2013-01-07
Šventė „Sveiki, Naujieji Metai!“

Sausio 7 dienos rytmetį į darželį po žiemos atostogų sugrįžęs gausus būrys vaikučių susirinko menų salėje, kur kartu su Kiškučiu Puikučiu ir šešiais linksmais Nykštukais dalijosi šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų švenčių metu patirtais įspūdžiais bei linksminosi. Vaikams teko pažadinti kiek prisnūdusią Žiemą, paskui kartu su ja džiaugėsi šventinėmis dainomis ir šokiais, virė kiškių vakarienę, ragavo į spalvotus ledinukus Žiemos „sušaldytą“ košę. Kad ir kaip gaila, visiems teko atsisveikinti su puošniąja kalėdine eglute, salėje džiuginusia vaikus visą šventinį laikotarpį. Tačiau visą liūdesį išblaškė į salę „atšliaužusi“ gyvatėlė, Naujųjų 2013 metų simbolis, nešina dovanomis ir gražiais palinkėjimais visiems šventės dalyviams.

Tegu tie palinkėjimai pildosi!