Kalėdinė akcija „Pasidalinkim gerumu“
2014-12-11
Kalėdinė akcija „Pasidalinkim gerumu“

Gerumas – viena tų vertybių, be kurių sužvarbtų širdis, o visos šventės prarastų savo prasmę. Gerumas neturi senaties. Jis išlieka, suteikdamas tikėjimo, šviesos ir stiprybės kasdienybės verpetuose. Gerumas visada grįžta gerumu... Ir jį taip gera dovanoti ar gauti dovanų...

Gruodžio 11 d. popietę lopšelio–darželio vaikučius aplankė Anykščių J. Biliūno gimnazijos mokytoja Genovaitė Tumienė kartu su savo mokinėmis.

Jos vaikams atnešė nuostabią kalėdinę dovaną – mergaičių rankomis pasiūtus spindulėlius, kuriais mūsų mažyliai galės pasipuošti švenčių metu. Gimnazistės pasidalino savo prisiminimais apie vaikystę, kuomet lankė mūsų darželį. Vaikai atsidėkodami viešnioms dovanojo linksmas daineles, šokius bei šiltus padėkos žodžius.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Genovaitei ir jos mokinėms už gerumą, šiltas dovanas ir gražų pabuvimą su mūsų vaikais.