Stebuklingos Kalėdos!
2014-12-23
Stebuklingos Kalėdos!

Kalėdos – laukiamiausia ir linksmiausia metų šventė. Žėrinti eglutė, dovanos, kalėdiniai pyragai, sausainiai, dainos, žaidimai... O kaip gi Kalėdas šventė mūsų mažieji „spinduliukai“? Patys mažiausieji „Aitvarėlių“ grupės vaikučiai, apsirėdę miško žvėreliais (laputėmis, kiškiais ir vilku), su Kalėdų Seneliu susitiko „miško aikštelėje“, kur kartu patyrė daugybę linksmų nuotykių.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai, pavirtę žąsiukais, Kalėdų Senelio sulaukė „paukščių kiemelyje“. Jie žaidė, dainavo, šoko, minė mįsles. Vaikams kalėdinę staigmeną sukūrė tėveliai, pašokdami nuotaikingą „Ančiukų“ šokį.

„Pieštukų“ grupės vaikučiai, pavirtę linksmais vabaliukais - boružėlėmis, bitelėmis, drugeliais, žiogais, vorais – „skraidė“, dainavo, šoko „vabalų polką“ ir džiaugėsi sulaukę Kalėdų Senelio.

„Boružiukai“ švęsti Kalėdų skubėjo į Anykščių Šilelį. Kartu su Kalėdų Seneliu Šventojoje sužvejojo Auksinę žuvelę, kuri išpildė visus vaikų norus!