Atsisveikinimas su darželiu
2015-06-04
Atsisveikinimas su darželiu

Paskutinį gegužės mėnesio penktadienį net 38 šiais mokslo metais ugdyti priešmokyklinukai atsisveikino su darželiu. Šventės dalyvius linksmino nenuorama Spindulėlis (auklėtoja Audronė Užtupienė), o vaikučiai vieni kitiems, draugams ir tėveliams dovanojo šypsenas, pačias gražiausias daineles, eilėraščius, šokius. Gražios ir saulėtos vasaros, sėkmingo mokyklinio starto šauniems būsimiems pirmokėliams linkėjo lopšelio-darželio direktorė, priešmokyklinio ugdymo pedagogės, buvusios auklėtojos, jaunesnieji draugai ir, žinoma, linksmasis Spindulėlis. Visiems priešmokyklinukams buvo įteikti pirmieji jų gyvenime mokslo baigimo dokumentai - pažymėjimai, patvirtinantys, jog sėkmingai baigė priešmokyklinio ugdymo programą.