Teatro savaitė „Vaikai ir teatras“
2024-03-21
Teatro savaitė „Vaikai ir teatras“

Šiandien priešmokyklinio ugdymo „Pieštukų“ grupės vaikai dalyvavo į Anykščių rajono Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje, kur dalyvavo teatro savaitės „Vaikai ir teatras“ renginyje. Vaikai mokyklos menų salėje ne tik stebėjo spektaklius „Senelės pasaka” bei „Žiogas ir skruzdė“, bet ir patys suvaidino spektaklyje „Ančiukų slėnio istorija“. Įtaigi vaikų vaidyba, nuotaikingas šokis ir nuostabios dainelės užbūrė žiūrovus, kurie negailėjo ovacijų jauniesiems artistams. Šį nuotaikingą spektaklį kartu su būsimaisiais pirmokais sukūrė priešmokyklinio ugdymo mokytojos Raimonda ir Lina bei meninio ugdymo mokytojos Gitana bei Irma.

Dėkojame jauniesiems aktoriams ir mokytojams už puikų spektaklį ir linkime, kad teatrinis menas į jų gyvenimą sugrįžtų dar ne kartą.